V roku 1999 sme začali napĺňať naše podnikateľské sny a postupne ich premietať do skutočnosti.


 

Sme priamym dovozcom aranžérskych a dekoračných materiálov z európskych a ázijskych krajín.


Pôsobíme vo vlastných priestoroch na ploche 1000 m2 s priamou distribúciou do maloobchodnej a veľkoobchodnej siete na Slovensku ako aj v okolitých krajinách.Náš tovar priamo distribuujeme do kvetinárstiev, pohrebníctiev, darčekových predajní, svadobných salónov a do firiem zaoberajúcich sa aranžovaním a dekorovaním.


Výber a zakúpenie tovaru je možné realizovať priamo u nás v showroome v Šali, prostredníctvom našich obchodných zástupcov alebo e-shopu.Zobrazené ceny v našom internetovom obchode apeadekor.sk sú maloobchodné ceny s DPH pre koncového spotrebiteľa bez IČO.


Pre zákazníkov, ktorí majú pridelené IČO, ponúkame možnosť nákupu tovaru vo zvýhodnených cenách. Ich ceny sa zobrazia po registrácií cez IČO. Bližšie informácie sú uvedené v obchodných podmienkach v bode  č.3 CENY TOVAROV.
Tovar máme na vlastnom sklade a tým zabezpečujeme rýchle dodanie priamo k Vám.

Tovar objednaný cez e-shop odosielame len vrámci Slovenska  kuriérskou službou Slovak Parcel Service.Keďže každý ďalší deň prináša nové výzvy, rastúce nároky trhu sú našou motiváciou do budúcnosti ako aj možnosťou posunúť sa o krok ďalej.

A P E A